Label Nue

Bea Beige Jacket

€89

Palltoja që të gjithë keni pritur është këtu. Krijuar nga fibra të leshta artificiale, e butë dhe luksoze, ‘Bea’ ka një përshtatje shumë relaksuese, mëngë të gjata dhe një lidhëse-rrip. Duket perfekte me rroba të zeza për një pamje super joshëse.

Numri që modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: E gjerë dhe e butë

Përkujdesja: Pastrim kimik

________________________________

The coat you've all been waiting for is here. Crafted from a soft and luxurious faux fur, 'Bea' has an oversized relaxed fit, long sleeves and a tie belt. We love this teamed over all brown for a super glamorous look.

Model Size: Model is wearing size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Oversized and soft

Care: Dry Clean Only

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed