Label Nue

Azure Blue Combo Dress

€49

Ky fustan me stil është perfekt për një natë në qytet! Fustani 'Azure' është bërë nga një pëlhurë e thurur që thekson format tuaja. Me një dekolte me një rrip dhe një prerje anësore tërheqëse në bel. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% NYLON

Detajet: Prerje në pjesën anash

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

This stylish bodycon dress is perfect for a night out on the town! ‘Azure’ dress is made from a ribbed knit fabric that sculpts and hugs your figure. Featuring a low scoop neck with one strap neckline and an alluring side cutout at the waist. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% NYLON

Details: Side cutout

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed