Label Nue

Aylen Black Dress

€72

Ky fustan është definitivisht ajo çka i’u nevojitet dhe mund t’a kombinoni me gjithçka. Është me material të tejdukshëm dhe ka jakën e mbyllur, mëngë të gjata dhe i gjatë deri në kyç të këmbëve. Kombinojeni me disa këpucë transparente dhe një çantë klasike të vogël.

Numri qe modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: I butë dhe elastik

Perkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_________________________________

This dress is definitely what you need. Can be combined with literally anything. It is double layered and has a mock neck, long sleeves and under knee length. We love to see it matched with clear or nude heels and with a classic little bag.

Model Size: Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Soft and elastic

Care: Machine Wash cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed