Label Nue

Avenly Mocha Bodysuit

€19 €35

Ky bodysuit është një element kryesor i dollapit tuaj! Duke shfaqur një dekolte të hapur, shiritat e hollë dhe lidhjen e dantellave me detaje përpara. Bërë nga një pëlhurë sintetike dhe përshtatje trupi. Kaq e lehtë për t’u përshtatur me cdo veshje.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER, 5% ELASTANE

Detajet: Lidhëse të rregullueshme në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

__________________________

This bodysuit is an effortless basic and a great closet staple! Featuring an open decolletage, thin straps, and lace tie detailing on front. Its made from a synthetic fabric and body hugging fit. So easy to mix and match.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER, 5% ELASTANE

Details: Adjustable straps on the front

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed