Label Nue

Audra Multi Grey Dress

€42

Fustani 'Audra' 'që thekson format tuaja trupore në mënyre perfekte. I bërë nga materiali i gomës, është e prerë për një përshtatje të ngushtë. Me një prerje klasike, rripa të hollë dhe një çarje anash në pjesë e këmbës. Visheni me disa sandale me rripa për evente.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Përshtatje e ngushtë për trupi

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

___________________

The 'Audra' dress that hugs your curves so perfect. Made from jersey fabric, it's cut for a slim fit. Featuring a wide scoop neck, slim straps and falls to a thigh split. Wear yours with strappy sandals and a gathered clutch for parties.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed