Label Nue

Audette White Set

€79

Seti 'Audette' është i krijuar nga një saten me shkëlqim për një dukje ultra luksoze dhe ka një dekolte të thellë që vazhdon deri në bel. Ka mëngë të gjera dhe pjesa e poshtme eshte e gjitha e ngushte deri nën gjunjë ku i bënë formën e trupit thjesht perfekte.

Numri qe modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 95% POLY 5% SPANDEX

Detajet: Set dy pjesësh

Perkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët, Pastrim kimik

________________________________

The pretty 'Audette' dress is cut from a lustrous satin for an ultra luxe vibe and has a deep plunge neckline that drapes to the waist. Flattering gathers to the hip and dreamy floaty sleeves that are finished with deep cuffs. A beautiful under the knee length skirt that makes the body silhouette just perfect.

Model Size: Model is wearing size S

Fabric: 95% POLY 5% SPANDEX

Details: Minimal elasticity

Care: Machine wash cold or Dry clean Only

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed