Label Nue

Asio Brown Sage Dress

€79

Fustani 'Asio' ka prerje të mrekullueshme në pjesën anash që tërheq vëmendjen dhe shfaq një pjesë të lëkurës. E bërë me printe me lule dhe e mbledhur në bust me një dekolte të hapur dhe një detaj të butonit në pjesën para. Ka një fund voluminoz që krijon lëvizje të bukur. Visheni tuajin me taka për një dukje të përsosur.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali:100% Polyester

Detajet: Detaj të butonit në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

____________________

The 'Asio' dress has striking cutouts to the bodice and back that draws attention to your waist and show a glimpse of skin. Made with floral prints and gently gathered to the bust with a sweetheart neckline and a button detail at the front. Features a voluminous skirt that creates beautiful movement. Wear yours with heels for a complete look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Button detail at the front

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed