Label Nue

Arza Dusty Blue Dress

€52

Fustani jonë që ju nevojitet patjetër në garderobën tuaj. Ky fustan është i detajuar me prerje anash në bel, mëngë të gjata dhe një gjatësi mini. Stiloni me sandale të thjeshta.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Prerje anash

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

Update your wardrobe with our 'Arza' dress. This dress is so cool and effortless. It is detailed with cutouts at the waist, long sleeves and a mini hem. Style yours with simple sandals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Cutout at the side

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed