Label Nue

Armela Bare Top

€47,20 €59

E krijuar nga materiali i butë saten, bluza 'Armela Bare' me të vërtetë që na jep një pamje më luksoze. Ka një shkëlqim të lehtë dhe një strukturë ku vë në pah siluetën e trupit tuaj. Gjithashtu ka një korset me shtrëngim të pabesueshëm që e tërheq belin më shumë. Duket e mrekullueshme mënyra e mbledhjes së materialit të mengës, ku i jep një dukje më trendi dhe moderne. Mund të shtoni xhinse, pantallona të zeza apo edhe një fund për dukje të ndryshme.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 95% POLIESTER 5% SPANDEKS

Detajet: Saten dhe me Shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim kimik

_____________________________________

Made out of the soft satin fabric, the 'Armela Bare Top' gives us the ultimate luxury thoughts. Has a light shine and a structure that really makes your body silhouette stand out. It has an incredible corsetry boning to give you an amazing lift and cinching. We love the gathered fabric on the sleeves, that makes them puffy and very trendy. Add jeans, black pants or a skirt to change up the look.

Model size: Model is wearing size S

Fabric: 95% POLYESTER  5% SPANDEX

Details: Satin and Shiny

 Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

Kombinojeni me

You may also like

Recently viewed