Label Nue

Arliza Wheat Jacket

€149

Kjo pallto fantastike dhe e rehatshme është pikërisht ajo që ju nevojitet këtë sezon. Është krijuar nga një pëlhurë e butë dhe luksoze vegane, ka ngjyrë bezhë që mund të kombinohet me gjithçka. Është e ngrohtë, tërheqëse dhe super e rehatshme. Duket bukur së bashku me stilet tona të zeza ku japin një pamje klasike, por disa xhinse elegante mund ta bëjnë të njëjtin efekt.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 100% POLIESTER

Detajet: I Butë dhe me Gëzof

Përkujdesja: Të pastrohet vetëm në pastrim kimik

______________________________________________

This great cozy coat is exactly what you need this season. It's cut from a soft and luxurious vegan fabric in a beige color that can be matched with everything. It’s warm, chic and super comfy. We love it teamed over our black lounge items for a whole classy look, but a pair of elegant jeans do the trick too.

Model size: Model is wearing size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Soft and Fury

 Care: Dry clean only

Size:
Sasia:

Kombinojeni me

You may also like

Recently viewed