Label Nue

Arlette Black Dress

€52

Fustani i bërë nga një pëlhurë e butë dhe elastiketë 'Arlette' përmban një detaj me rrudha në pjësen e përparme. Ne e duam pamjen me këtë fustan dhe mendojmë se duket mirë me disa sandale neutrale me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% Polyester 8% Spandex

Detajet: I butë dhe elastik

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_________________________

The 'Arlette' dress made from a soft and stretchy fabric, dress features ruched detail throughout. We love this figure flattering dress and we think it looks great with some neutral sandal heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% Polyester 8% Spandex

Details:  Soft and elastic

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed