Label Nue

Arezo Brown Top

€39

Bluza 'Arezo' është një stil elegant për çdo event. 'Arezo' ka një korset që thekson shumë mirë belin. Pershtatet në trupin tuaj pasi përshkon njërën shpatull në një siluetë asimetrike duke e theksuar pjesën e kraharorit tuaj. Kombinojini me pantallona lëkure ose xhinse.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLY 5% SPAN

Detajet: Me një krahë dhe siluetë asimetrike

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_________________________

The 'Arezo' blouse is an elegant style for any event. 'Arezo' features corsetry boning to snatch the waist. It skims your figure as it sweeps across one shoulder in an asymmetric silhouette framing your collarbone beautifully. Team yours with leather pants or denim.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95%POLY 5%SPAN

Details: One shoulder and asymmetric silhouette

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed