Skip to content

Cart

Your cart is empty

ARA ROYAL BLUE DRESS

Sale price€15,00 Regular price€99,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Shkëlqeni me fustanin tonë 'Ara'. Ky fustan është bërë nga materiali i satenit super i butë dhe komod që thekson format tuaja. Ka një dekolte në formë të drejtë me rripa të hollë dhe një çarje në pjesën prapa tek këmba. Gjatësia midi nxjerrin në pah format tuaja. Shtoni një çantë elegante dhe taka për të kompletuar dukjen!

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: E çarë e pasme

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

Gjatësia e fustanit (Matja është bërë nga nënkrahu): 96 cm / 37.8 inch

_______________________

Exude glamour and prepare to turn heads in the 'Ara' dress. This dress is made from satin fabric for a super smooth and comfy finish that sculpts and shapes your curves. Features scoop neckline and thin straps with a leg opening at the back. The figure-hugging midi will show off your curves. Add a chic shoulder bag and heels to match!

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Back slit

Care: Machine Wash Cold

Dress Length (The dress is measured from the underarm): 96 cm / 37.8 inch

Size:
Save 85%