Label Nue

Antonea Royal Blue Dress

€99

Ky fustan është i krijuar për ato mbrëmje më glamuroze dhe romantike. Me një siluetë të bukur dhe tërheqëse, ky fustan është bërë nga një material elastik që duket perfekt në trup dhe jep një ndjenjë shumë te rehatshme. Ajo përmban një dekolte të hapur në formë 'V' dhe rripa të hollë. Ne e duam pjesën e hapur të këmbës që zbulon shkëlqimin e lëkurës. Lini një përshtypje në ngjarjen tuaj të ardhshme falë mijëra kristaleve të vegjël vezullues.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Përkujdesja: Pastrim Kimik

_________________________

This dress is made for those glamorous and romantic evenings. With a beautiful and sexy silhouette, this dress is made from stretchy fabric that hugs your figure and gives a more comfortable and super sexy fit. Features a flattering V neckline and slim straps. We love the front split revealing the perfect amount of skin. Make an impression at your next event thanks to thousands of tiny shimmering crystals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Open leg detail


Care: Dry clean only

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed