Label Nue

Anne Beige Multi Dress

€79

Tregoni linjat tuaja trupore në mënyrë perfekte me fustanin 'Anne'. Prerë nga sateni me printe florale që shfaq një dekolte në formë të zemrës, mëngë të gjata dhe një lidhje përpara. Pjesa e poshtme e fustanit ka një siluetë të gjerë deri tek skaji i kyçit të këmbës. Duket shumë bukur i kombinuar me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Printe florale

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________________

Show a glimpse of skin in our 'Anne' Dress. Cut from our ultra-luxe satin with floral prints featuring a delicate sweetheart neckline, pretty long sleeves, and tie front. The skirt is cut to loose silhouette that falls to an ankle hem. Looks great teamed with a neutral heel.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Floral prints

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed