Label Nue

Anira Red Bodysuit

€35

Ky bodysuit është një element bazik për dollapin tuaj! Ka një jakë në formë katrore, mëngë të gjata, dhe në pjesën e poshtme mbyllet me kopëse. Ka material të dyfishtë me shkëlqim mat që jep një ndjenjë shumë të butë dhe të rehatshme. Gjithashtu është një bodysuit i cili ka mundësi të kombinimeve të pafundshme

Numri qe modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 92% POLIESTER 8% SPANDEKS

Detajet: Material të dyfishtë, jakë katrore

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________________________________

This bodysuit is an effortless basic and a great closet staple! Featuring a square neckline, long sleeves, and a thong back with snap-button closures. Has a perfect matte double layered fabric that gives the softest feel. Also this bodysuit have limitless combination options.

Model Size: Model is wearing size S

Fabric: 92% POLYESTER 8% SPANDEX

Details: Square neckline, double layered

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed