Label Nue

Anina White Top

€59

'Anina Top' është bërë posaçërisht për një dukje më unike dhe klasike. Ka një strukturë të bukur të mëngëve me një material të lakuar dhe të valëzuar në pjesën e përparme që lë mbresa dramatike. Përmban një zinxhirë në pjesën e pasme për një përdorim praktik. Visheni me xhinse ose pantallona të lëkurës. Kombinojeni me disa take transparente, këpucë të zeza apo edhe nude.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 95% POLIESTER 5% SPANDEKS

Detajet: I Butë dhe Mat

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse ose Pastrim kimik.

__________________________________________________________

The 'Anina Top' is made to give you the unique and classy look. It has a beautiful sleeve structure with ultra sleek shoulder pads, a curved and wavy material in the front part that gives it a dramatic vibe. Features a zipper in the back for a practical use. Styled to be worn over denim or leather pants. Combine it with clear, black or even nude shoes.

Model size: Model is wearing size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Soft and Matte

Care: Machine wash or Dry clean only

Size:
Sasia:

Kombinojeni me

You may also like

Recently viewed