Label Nue

Anika Black Set

€63,20 €79

Jepini pamjes tuaj një dukje sportive me këtë set pantallona dhe duks. Gjithashtu janë të përshtatshme për kombinim me veshje të tjera. Pjesa e epërme përmban një dizajn korse të shtrënguar në bel me një zingjirë për mbërthim. Si detaj të poshtmet kanë xhepa sportiv dhe një përshtatje të lehtë në trup. Kompletoni dukjen me një palë atlete.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur numrin S.

Give your look a sporty edge with this Pant and Jacket set. Mix and Match both pieces. The Hooded Jacket features a boned corset design with a zip fastening. Joggers feature pocket detailing and a super casual fit. Complete the look with some runners.

Model sizeModel is wearing size S.

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed