Label Nue

Anice Black Set

€69

Seti më i ri 'Anice Taupe Set' shumë luksoz është ajo çfarë ju nevoitet më së shumti, ku mund të bëni kombinime të pafundme me të. Ka një bluzë me jakë të drejtë, e shkurtë por me mëngë të gjata dhe të poshtmet janë të ngushta me bel të lartë. Është me konstrukt perfekt me material të butë dhe shumë elastik. Kompletoni dukjen tuaj me një xhaketë klasike dhe me këpucë transparente apo për një dukje më të përditshme me një xhaketë xhins dhe disa atlete. 

Numri i modelës: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 95% VISKOZË 5% SPANDEKS

Detajet: I Butë dhe Elastik

Përkujdesja: Pastrim në Makinë larëse

____________________________________________________

Our new luxurious 'Anice Taupe Set' is the ones you will need the most. A set with endless combination options. Features a straight neck top with a short cut but long sleeves and all tight high-waisted bottoms. Perfectly constructed in a super soft fabric with comfortable stretch. Complete your look with a classy blazer and some nude heels or for a more daily look put a denim jacket and some runners.

Model size: Model is wearing size S

Fabric: 95% VISCOZE 5% SPANDEX

Details: Soft and Super Stretchy

Care: Machine Wash

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed