Label Nue

Angelita Black Dress

€45

Ky fustan përmban një siluetë të ngushtë. Materiali me thurje shirit dhe mjaft elastik që është perfekt për çdo formë trupore që e bënë këtë fustan ideal per t’u kombinuar me gjithëçka. Kombinojeni me ca këpucë transparente dhe një çantë të thjeshtë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Siluetë të ngushtë 

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_______________________________

This dress features a curvy silhouette. The ribbed and stretchy fabric that is perfect for anybody shape makes it ideal to combine with anything. Our go to look is to pair it with some clear heels and a casual little bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Curvy Silhouette

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed