Label Nue

Anaya Black Dress

€159

Dukuni bukur këtë sezon me fustanin tonë 'Anaya'. Ky mini fustan në stilin xhaketë është i prerë për të theksuar format tuaja. Përmban detaje zbukuruese me kristal përgjatë fundit që shton shkëlqim, mëngë të gjata dhe dekolte V. Visheni këtë stil me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet:Detaje zbukuruese me kristal

Përkujdesja: Pastrim Kimik

_________________________

Make a statement this season with our '' dress. Cut from woven fabric, this blazer-style mini dress is cut close to the body to accentuate your curves. Features crystal embellishment details along the skirt that adds a bit of sparkle, long sleeves, and V neckline. Dress up this style with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Crystal embellishment details

Care: Dry clean only

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed