Label Nue

Anael Black Dress

€39

Fustani 'Anael' është prerë për një përshtatje perfekte në trup. Ky fustan ka material të rehatshëm në pjesë e gjoksit për mbështetje të plotë, dizajne të vijave dhe ngjyrë të zezë. Kombinojeni me disa taka të larta ose sandale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% Polyester 4% Sapndex

Detajet: Përshtatje e ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_____________________

The 'Anael' dress is cut for a figure-skimming fit. Designed in bandage fabric, it features underwired cups for a bust flattering fit, curve-enhancing lines and gorgeous black colour. Style yours with some high pumps or sandals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% Polyester 4% Spandex

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed