Skip to content

Cart

Your cart is empty

Amiana Stone Dress

Sale price€19.00 Regular price€59.00

Fustani 'Amiana' është modern, i përsosur për të shtuar një stil modern në garderobën tuaj. Prerja e hapur, dizajni minimal dhe mëngët e gjata theksojnë konturet e trupit dhe krijojnë një prani të paharrueshme. E qepura dhe materialet me cilësi të lartë e bëjnë atë një domosdoshmëri për çdo gardërobë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 70% Rayon 30% Nylon

Detajet: Open cut in the front

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_______________________

The 'Amiana' Dress is an example of modern fashion, perfect for the modern shopper. Its open cut, minimal design, and long sleeves accentuate the contours of the body and create an unforgettable presence. Its elevated craftsmanship and high-quality materials make it a must-have for any wardrobe.

Model is wearing: Size S

Fabric: 70% Rayon 30% Nylon

Details: Open cut in the front

Care: Machine Wash Cold

Size:
Amiana Stone Dress
Amiana Stone Dress Sale price€19.00 Regular price€59.00