Label Nue

Amaris Teal Dress

€52

Fustani jonë i shkurtër me mëngë të gjata dhe me jakë të lartë (rollkë) është bërë me material kadifeje me printime shumëngjyrëshe për një përshtatje perfekte. Ajo përmban një jakë të lartë dhe një gjatësi të shkurtër të fustanit. Mëngët e gjata janë perfekte për kohë më të ftohtë dhe janë shumë komode. Ne na pëlqen ta kombinojmë këtë fustan me sandale të thjeshta neutrale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Jakë të lartë (rollkë)

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët, Pastrim kimik

_____________________

Our long sleeve mini dress with a simple turtle neckline is designed in velvet fabric with colorful prints for an ultra-flattering finish. It features a high neck and falls to a mini hem.The long sleeves are perfect for the colder weather and it is fully lined for a smooth and comfy fit. We love this teamed with a simple neutral sandal.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Turtle neckline

Care: Machine wash cold or Dry clean only

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed