Label Nue

Amari Champagne Dress

€89

Një fustan elegant dhe klasik. Krijuar nga një material saten dhe me një strukturë jashtëzakonisht të bukur. Ka mëngë të gjera, pjesën e këmbës të hapur, hapje 'v' në pjesën e gjoksit para. Kombinojeni me disa këpucë nude apo transparente dhe arrini një pamje elegante.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% ELASTANO

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

____________________

This dress is definitely a must-have. Made from satin and beautiful drapery. With an open leg and open front, puffy sleeves that give a super elegant structure. Wear it with some clear or nude heels and you got yourself a stunning, elegant look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% ELASTANO

Details: Open leg detail

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed