Label Nue

Alyssa White Dress

€59

Një fustan që ju nevoitet patjetër në garderobën tuaj. Ka një material elastik dhe mëngë të gjata, kopëse në pjesën para dhe material të rrudhosur anash.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 93% Polyester, 7% Spandex

Detajet: Rrudhosje të materialit anash

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

__________________________________

Update your knit collection with this cute knitted dress. Featuring a stretch knit material with long sleeve, covered button down detail and double drawstring ruching on the sides with ties.

Model is wearing: Size S

Fabric: 93% Polyester, 7% Spandex

Details: Double drawstring ruching

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed