Label Nue

ALEXI GOLD METALLIC DRESS

€89

Fustani ‘Alexi’ është i krijuar nga një material metalik që shkëlqen dhe reflekton shumë bukur. Duket perfekte mënyra se si shkojnë pigmentet e ngjyrës gold me strukturën e fustanit. Dekolteja e hapur me formë ‘v’ përshtatet me jakën e gjatë dhe gjithashtu mëngët e gjata me sfungjerë në supe ku e balancojnë dukjen. Visheni fustanin me disa kepucë transparente dhe dukja juaj kompletohet.

Numri që modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S


Materiali: 100% Spandeks


Detajet: Dizajn me shkëlqim


Përkujdesja: Pastrim Kimik

__________________________________

This 'Alexi' dress is made from a metallic fabric that glows and shimmers so prettily. We adore the gold hue and how it's cut with a beautiful structure. The deep ‘v’ neckline is flattering with e lovely long collar and the long sleeves balance the look. Wear it with some clear heels and your look is complete.


Model Size: Model is wearing size S


Fabric: 100% Spandex


Details: Shiny glimmer design


Care: Dry clean only

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed