Label Nue

Aleah Lilac Print Dress

€49 €72

Ky krijim i bukur dhe femëror është gjithçka që ju nevojitet për sezonin e ri. E bërë me printe me lule, ky fustan përmban mëngë të gjata të fryra dhe dekolte të hapur me detaje me lidhëse në pjesën para. Përmban material të rehatshëm në pjesën e gjoksit për mbështetje të plotë dhe rripa të hollë. Visheni me taka.

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Printe florale

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_________________________

This pretty and feminine creation is all you need for the new season. Made with floral prints this dress features pretty puff long sleeves and open decollete with lace-up detailing. Features underwired cups for full support and uplift. Complete the outfit with skinny heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Floral prints

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed