Label Nue

Alcie Fuchsia Dress

€55

Fustani i gomës 'Alcie' mund të stilohet në shumë mënyra vetëm me një ndryshim të këpucëve dhe aksesorëve, kështu që do të mund ta vishni shpesh. Përshtatet në trupin tuaj dhe ju bën të dukeni shumë elegante, pasi përshkon rripa në shpatull në një siluetë asimetrike dhe është e hapur përmes gjoksit. Kombinojeni me taka ose sandale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% Polyester 8% Spandex

Detajet: Me një krahë dhe rrip dyfishtë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

____________________________

The 'Alcie' jersey dress can be styled in many different ways with just a change of shoes and accessories, so you'll be able to wear it often. It skims your figure and is effortlessly chic as it sweeps across one shoulder in an asymmetric silhouette and spliced through the chest to reveal a hint of cleavage. Complete the ultra chic vibe with heels or sandals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% Polyester 8% Spandex

Details: One shoulder and double strap

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed