Label Nue

Aita Mocha Dress

€65

Fustani ‘Aita’ është bërë në mënyrë perfekte nga materiali më i lëmuar i satenit me printe të leopardit. Me detaje për lidhjen më të bukur në bel dhe shumë i rehatshëm. Kombinohet perfekt me taka transparente apo edhe atlete.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 97% Polyester 3% Spandex

Detajet: Saten dhe me Shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët apo Pastrim Kimik

_______________________

Our 'Aita' dress is perfectly made out of the most smooth satin material with leopard prints. Bringing out your beautiful hourglass shape. Featuring a front tie detail for a more snatched fit. Pair with some clear heels for a look that fits any occasion

Model is wearing: Size S

Fabric: 97% Polyester 3% Spandex

Details: Satin and Shiny

Care: Machine wash cold or Dry clean only

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed