Label Nue

Aisle Black Dress

€62

I bukur, i thjeshtë dhe elegant të gjitha në të njëjtën kohë me fustanin 'Aisle'. Materiali i ngushtë dhe elastik duket perfekt në trup dhe jep një ndjenjë shumë te rehatshme dhe tërheqëse. Karakterizohet me jakë të lartë dhe mëngë të gjata. Lini një përshtypje në ngjarjen tuaj të ardhshme falë mijëra kristaleve të vegjël vezullues.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Detajet: Përshtatje e ngushtë për trupi dhe mëngë të gjata

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

__________________________

Pretty, versatile and elegant, we just love the 'Aisle' dress. The tight and stretchy fabric hugs your figure and gives a more comfortable and super sexy fit. Features high neck and long sleeves. Make an impression at your next event thanks to thousands of tiny shimmering crystals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Details: Slim fit and long sleeves.

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed