Label Nue

Aisha Black Dress

€62

Fustani 'Aisha' ka të bëjë me veshjen komode por me stil e cila do të theksoj format tuaja trupore. Ky fustan është bërë nga një pëlhurë e butë kadifeje. Përmban një jakë klasike dhe butone në pjesën para për të personalizuar veshjen tuaj. Vishni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Buton në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_____________________

The 'Aisha' dress is all about comfy yet stylish dressing and will hug your curves beautifully. It's made from soft velvet fabric. It features a classic collar and a super sexy low baring button front to personalize the fit. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Button front

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed