Label Nue

Aina Multi Dress

€63,20 €79

Shtoni gardërobës tuaj këtë fustan me lule për një pamje të këndshme mbrëmjeje. Duke shfaqur një pëlhurë me lule shumë ngjyrëshe në të , ka mëngë të gjata, një rrip në bel dhe me një zinxhir mbrapa për t'u veshur më lehtë. Kombinojeni me sandale me taka për të kompletuar pamjen.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur numrin S.

Add a touch of florals for a cute evening look. Featuring a green woven fabric with all over floral prints. Long sleeves, a belt waist and back zip for easy put on. Style with some heeled sandals to complete the look.

Model sizeModel is wearing size S.

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed