Label Nue

Aiden Olive Jacket

€79

Kjo xhaketë me jakë të lartë është definitivisht rroba që i'u nevojitet. Ka një formë të madhe, mëngë te gjera, xhepa funksional në pjesën para si dhe një lidhëse rrip në pjesën e belit ku e definon më shumë dhe ju jep të gjitha fuksionet e një xhakete.

Numri që modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: Fabric100% Cotton

Detajet: Formë të gjerë

Perkujdesja: Pastrim Kimik

_______________________________________

This beautiful high collared anorak jacket it's definitely the piece you need. Features boxy oversized cut, wide long sleeves, functional cargo front pockets, a waist tie belt that shows off your waist but gives you all the functionality of a jacket.

Model Size: Model is wearing size S

Fabric: 100% Cotton

Details: Wide oversized shape

Care: Dry clean only

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed