Label Nue

AIA Off White Top

€25,60 €32

Bluza  'AIA Off White' është e domosdoshme për garderobën tuaj. Është e bërë nga një pëlhurë e butë sintetike. Ka një zinxhirë funksional në pjesën e qafës, që e bënë atë të vishet më lehtë. Përdoreni atë si një bluzë të thjeshtë me xhinse të ngushta ose për një dukje më sportive me set dhe atlete.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur masën S.

Materiali: 91% RYON  9% SPANDEKS

Detajet: I butë dhe shumë elastik

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse ose Pastrim kimik.

_______________________________________________________

The 'AIA Off White' top is a must for your wardrobe. It’s made from a soft synthetic fabric. It has a functional zipper in the neckline, that makes it easily to wear. Use it as a simple top with skinny jeans or for a sporty vibe with some cute trousers and some runners.

Model size: Model is wearing size S

Materials: 95% POLYESTER  5% SPANDEX

Details: Elastic Waistband

Care: Machine wash or Dry clean only

Size:
Sasia:

Kombinojeni me

You may also like

Recently viewed