Label Nue

Ahra Khaki Set

€79

Jepini pamjes tuaj një dukje sportive me setin 'Ahra Khaki'. Gjithashtu janë të përshtatshme për kombinime me veshje të tjera. Pjesa e epërme përmban një dizajn të shtrënguar në bel me një zingjirë para për mbërthim. Seti është shumë i thjeshtë dhe praktik për përdorim. Mund ta kompletoni dukjen me një palë atlete sportive.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 97% PAMBUK  3% SPANDEKS

Detajet: Brez elastik

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse ose Pastrim kimik.

_____________________________________________________

Give your look a sporty edge with the 'Ahra Khaki' Set. Mix and Match both pieces. The Hooded Jacket features a tight waist design with a zip fastening in front. The set is very casual and practical. Feel free to complete the look with some sporty runners.

Model size: Model is wearing size S

Fabric: 97% COTTON 3% SPANDEX

Details: Elastic Waistband

Care: Machine wash or Dry clean only

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed