Label Nue

Agnes Red Dress

€79

Fustani jonë 'Agnes' është po aq femërore dhe elegant. Ky fustan është bërë nga materiali i satenit. Gjatësia midi e fustanit është balancuar nga mëngët e bukura e të fryra dhe nga dekolteja e hapur. Pjesa e përparme është mbledhur deri në mes duke ju japur përshtatjen perfekte. Kombinojini me takat tuaja të preferuara.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Mëngë të fryera

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët apo Pastrim Kimik

______________________

Our 'Agnes' dress is equally feminine and flattering with a touch of elegance. It's been made from satin fabric. The midi hem is balanced by the pretty puff sleeves and open decollete. The front is gathered up the center and the draping at the back gives you the perfect fit. Pair yours with your favorite heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Puff sleeves

Care: Machine wash cold or Dry clean only

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed