Label Nue

Adela Cream Dress

€89

Ky fustan është i krijuar për ato mbrëmje më glamuroze dhe romantike. Silueta e bukur e fustanit krijon një dekolte të hapur V, mëngë të gjata dhe thekson belin tuaj. Pjesa poshtë e fustanit mblidhet bukur anash dhe e ka pjesën e këmbës të hapur. Kompletojeni me taka transparente dhe disa vathë të thjeshtë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

___________________

This dress is made for those glamorous and romantic evenings. The beautiful silhouette of the dress creates a deep V-neckline with long sleeves and an elegantly cinched waist. The long skirt drapes gracefully over the hips with pretty gathers over the side and has an open leg. Perfect with clear heels and some classic earrings.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Open leg detail

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed