Skip to content

Cart

Your cart is empty

Lua Black Dress

Sale price€49,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani ‘Lua’ është një zgjedhje me stil. Krijuar nga një pëlhurë delikate rrjetë, ajo kombinon elegancën me një dizajn te shpinës së hapur që shton një prekje joshjeje. Ky fustan i thjeshtë por elegant është opsioni i preferuar për raste të ndryshme. Gjatë ditës, mund ta vishni për evente me miqët tuaj. Por kur deshironi një pamje më të sofistikuar, thjesht kombinoni atë me taka dhe një xhaketë për të ngritur stilin tuaj për një event në mbrëmje ose një natë në qytet. Fustani 'Lua' ofron përzierjen perfekte të rehatisë dhe modës.

Modelja ka të veshur: Masen S

Materiali: 95% Nylon 5% Spandex

Detajet: Shpinë të hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

The 'Lua' dress is a stylish choice. Crafted from a delicate mesh fabric, it combines elegance with an open-back design that adds a touch of allure. This simple yet chic dress is your go-to option for various occasions. During the day, you can effortlessly dress it down for casual outings with friends. But when you're in the mood for a more sophisticated look, simply pair it with heels and a blazer to elevate your style for an evening event or a night out on the town. The 'Lua' dress offers the perfect blend of comfort and fashion.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Nylon 5% Spandex

Details: Open back

Care: Machine wash cold

Size:
Lua Black Dress
Lua Black Dress Sale price€49,00