Skip to content

Cart

Your cart is empty

Azura Silver Dress

Sale price€39.00 Regular price€89.00

Ndjesi femërore dhe përshtatje perfekte në fustanin tonë. Fustani 'Azura' ka përshtatjen perfekte dhe është bërë nga një pëlhurë e bukur metalike në një gjatësi midi që thekson format tuaja. Ky fustan ka një detaj të ndërthurur në pjesën para që krijon një efekt të këndshëm dhe femëror.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Detaj të ndërthurur në pjesën e përparme

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

_____________________

Figure perfection and feminine vibes are what 'Azura' is all about. 'Azura' dress has the perfect fit and is made from beautiful metallic fabric in a flattering midi length that hugs every curve. This dress has a twisted front detail that creates a flattering and feminine effect.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details:  Twisted front detail 

Care: Hand Wash Cold Only

Size:
Azura Silver Dress
Azura Silver Dress Sale price€39.00 Regular price€89.00