Label Nue

Zya Blue Set

€149

Seti i bukur me dy pjesë që mund ta vishni në çdo rast. Xhaketa përmban një dekolte të hapur V dhe një siluetë të prerë. Dizajni i lidhëses në bel e bënë të duket tërheqëse. Fundi i shkurtër përmban një siluetë unike me gjatësi asimetrike dhe xhepa në pjesën para. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

Beautiful two-piece set that you can wear on any occasion. The blazer features a deep v neckline, peak lapels, and a tailored cropped silhouette. The wrap tie design keeps it sexy and flirty. The mini skirt features a unique wrap silhouette and asymmetrical hem and front pockets. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Two piece set

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed