Skip to content

Cart

Your cart is empty

ZOE MAGENTA DRESS

Sale price€149,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Ju prezantojmë me fustanin 'Zoe'. Fustani maxi me një shpatull përmban një dekolte asimetrike dhe një këmbë të hapur në formën të lëshuar. 'Zoe' jep dozë serioziteti dhe elegancë në eventin tuaj të radhës. Visheni tuajin me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

Gjatësia e fustanit (Matja është bërë nga nënkrahu): 175 cm / 68.9 inch

____________________

Introducing 'Zoe' dress. A flattering one-shoulder maxi dress features an asymmetrical neckline and an open leg in waterfall style. 'Zoe' delivers a serious dose of elegance to your next event. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Open leg detail

Care: Machine Wash Cold

Dress Length (The dress is measured from the underarm): 175 cm / 68.9 inch

Size: