Label Nue

Zelea Fuchsia Dress

€89 €129

Elegancë në fustanin tonë ‘Zelea’. Ky mini fustan në stilin e xhaketës përshtatet shumë mirë në trupin tuaj. Ka dekolte në formë V, mëngë të gjata dhe butona në pjesën para. Dekolteja e hapur në formë V është super tërheqëse dhe supet japin strukturë të bukur. Kombinojeni me taka dhe aksesorë.

Modelja ka të veshur: Masën M

Materiali: 95%POLYESTER 5%SPANDEX

Detajet: Me rrip në bel

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_______________________

Chic and modern in the 'Zelea' dress. This blazer-style mini dress is cut close to the body to accentuate your curves. Features a V neckline, long sleeves, and a button front. The plunging V-neckline is super sexy and the shoulders add structure. Style with a tonal heel and matching accessories.

Model is wearing: Size M

Fabric: 95%POLYESTER 5%SPANDEX

Details: Waist Belt

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed