Skip to content

Cart

Your cart is empty

Zelda Green Dress

Sale price€89,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


E bukur, femërore dhe lajkatare. 'Zelda' është prerë nga një rrjetë e butë me printe florale që përshtatet mirë në trup. Ka dekolte të hapur, ndërsa mëngët e gjëra dhe të gjata shtojnë volumin dhe lëvizjen për një pamje perfekte. Vishini me takat tuaja më të larta.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup, material i dyfishtë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

Pretty, feminine, and flatteringly ruched. 'Zelda' is cut from floral soft mesh with a flattering all-over ruching to really sculpt your figure from within. Features open decollete whilst the balloon sleeves add volume and movement for a statement look that will have you looking your best all night long. Wear it with your highest heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Slim fit, double-layered 

Care: Machine Wash Cold

Size: