Skip to content

Cart

Your cart is empty

Zeira Royal Dress

Sale price$62.92 Regular price$105.57

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Për të theksuar format trupore, fustani maxi 'Zeira' është punuar nga pëlhura e gomës për të gjitha eventet tuaja të veçanta. Me dekoltenë e saj të drejtë dhe një të hapur në pjesën e këmbës, 'Zeira' do të magjeps nga çdo kënd. Kombinojeni me taka, aksesorë minimalë dhe lëreni të jetë në qendër të vëmendjes.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 82% Polyester 18% Spandex

Detajet: Dekolte të drejtë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

Draping beautifully over the feminine form, the 'Zeira' Maxi Dress is crafted from jersey fabric for all your special occasions. With her straight neckline and thigh-high split, 'Zeira' will captivate from every angle. Pair with heels, and minimal accessories, and let her take center stage.

Model is wearing: Size S

Fabric: 82% Polyester 18% Spandex

Details: Straight Decolte

Care: Machine Wash Cold

Size: