Label Nue

Zea Choco Set

€49 €89

Ky krijim i thjeshtë por mahnitës është seti juaj perfekt për këtë sezon. Ky set është bërë nga materiali i gomës që thekson format tuaja. Fundi ka bel të lartë dhe e ka pjesën e këmbë të hapur për të treguar shkëlqimin e lëkurës tuaj dhe siguron lëvizje të lehtë. Bluza ka një dekolte të hapur në formë V, mëngë të gjata dhe lidhëse që lidhen rreth belit. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 98% POLYESTER, 2% SPANDEX

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

This simple yet stunning creation is your perfect set for this season. This set is made with a jersey fabric that hugs your curves. The skirt sits high on the waist and is spliced with a thigh-grazing split for a flash of skin and ensures easy movement and falls to a midi length. The top features a plunge V neckline, long sleeves, and criss-cross straps that tie around the waistline. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 98% POLYESTER, 2% SPANDEX

Details: Two-piece set

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed