Skip to content

Cart

Your cart is empty

Zane Lavender Dress

Sale price€69,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Zane' ju jep ndjesi vere. Ky fustan i bukur me gjatësi midi përmban një dekolte me rripa të hollë të rregullueshëm, me një çarje anash dhe me printim lulesh shumëngjyrëshe. Bashkojeni me taka për një pamje perfekte.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% Polyester 4% Spandex

Detajet: Printe florale

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_______________________

The 'Zane' Dress gives you summer feels. This beautiful midi-length dress features a scoop neckline with thin adjustable shoulders straps, a flattering slit and printed with colorful floras. Pair it with heels for a complete look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% Polyester 4% Spandex

Details: Floral Prints

Care: Machine Wash Cold

Size: