Skip to content

Cart

Your cart is empty

Yole Emerald Dress

Sale price€89,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


E mbushur me detaje femërore, fustani 'Yola' është bërë prej materialit të butë. Paraqet dekolte të hapur me mëngë të gjata për të krijuar përshtatjen perfekte.Visheni me taka dhe aksesorë minimal për një pamje më tërheqëse.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 97% POLIESTER 3% ELASTIK

Detajet: Dekolte në formën V

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

__________________________

This dress is made for those glamorous and romantic evenings. Designed from silk fabric that gives you the best figure. Features a classic sharp collar, long sleeves, and open leg to show a glimpse of skin. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 97% POLYESTER 3% SPANDEX

Details: V Neckline

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size: