Label Nue

Yesenia Chocolate Dress

€19 €69

Njihuni me fustanin tonë të ri 'Yesenia' për një dukje të shkëlqyer. Fustani 'Yesenia' me një gjatësi klasike midi, përmban lidhëse të rregullueshme anësore dhe të strukturuara për të shfaqur linjat tuaja në mënyrë perfekte. Kombinojeni me aksesorë dhe taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Lidhëse të përshtatshme anash

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët.

________________________

Meet our new 'Yesenia' dress and make a smooth entrance. 'Yesenia' dress in a classic midi length, features side adjustable ties and is structured to celebrate curves in all the right places. Combine it with accessories and heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Side adjustable ties

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed