Label Nue

Yena Lime Multi Set

€39 €129

'Yena' është set me detaje të bukura femërore dhe i përshtatshëm për çdo rast. E dizajnuar me printe shumëngjyrëshe dhe me përshtatje të lëshuar për një dukje perfekte. 'Yena' ka mëngë të gjata dhe të gjera, dekolte V, per një përshtatje të rehatshme ka një lidhëse të bukur para që e bën më tërheqës. Ne e duam mënyrën se si ky set paraqet format tuaja trupore në mënyrë perfekte. Kombinojini me taka delikate për një dukje të komplentuar.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Material me printe

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

______________________

'Yena' is ultra feminine and perfect for any occassion. It's cut from a weighty hot pint fabric that hangs beautifully. 'Yena' has flattering floaty chiffon sleeves, V- neckline and a pretty front tie that adds a little sexiness. We love the way that the set hugs your curves. Team yours with delicate sandal heels for a complete look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Printed Fabric

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed